Halı Yıkama - Uğur Halı Yıkama Fabrikası Bize Ulaşın Tel : 0533 922 66 45
Uğur Halı Yıkama Fabrikaları firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir.
halı yıkama, halı yıkama fabrikaları, halı yıkama istanbul, uğur halı yıkama fabrikaları, istanbul halı yıkama
15524
page-template-default,page,page-id-15524,bridge-core-2.7.8,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-theme-ver-26.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-15524

Halı Yıkama

Uğur Halı Yıkama Fabrikaları firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.

Otomatik makinemizdeki şu sırayla; yumuşatma, ultraviole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkama işleminden geçer.

Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.

Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra asansörle taşınarak hijyenik bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halı paketlenir ve müşteriye servis edilir.

Etiketler : halı yıkama, halı yıkama fabrikaları, halı yıkama istanbul, uğur halı yıkama fabrikaları, istanbul halı yıkama

Açık Sohbet
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
En kısa sürede size dönüş yapacağız
Hemen Arayın